Hodnotenie
5/5
 QR code
QR code

ROCHESTER NATURALLY LIGHT GINGER NEALKOHOLICKÝ ZÁZVOROVÝ NÁPOJ 725 ML

ROCHESTER NATURALLY LIGHT  GINGER NEALKOHOLICKÝ ZÁZVOROVÝ NÁPOJ 725 ML
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Kód produktu
RG-0844
EAN kód
50499632
Výrobca
ROCHESTER DRINKS THE ORIGINAL DRINKS CO.
KRAJINA PÔVODU
ANGLICKO
5.38 € bez DPH
6.45 €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
Rochester naturally light Ginger je nealkoholický tradičný zázvorový nápoj vyrobený vo Veľkej Británii podľa tradičnej receptúry z čias Charlesa Dickensa.Táto jedinečná zmes prírodných extraktov tvorí jedinečný nápoj vhodný proti nachladnutiu,prehrieva organizmus,znižuje cholesterol,tlmí nevoľnosť,upravuje črevnú flóru, pomáha pri chudnutí,pôsobí protirakovinotvorne a pôsobí priaznivo na ľudský organizmus.

Zloženie:14% zázvor,výťažky bazových kvietkov,prvosienky a hrozienka, prírodné sladidlo - stévia.

vďaka nízkemu obsahu kalórií a priaznivým účinkom zázvoru na spaľovanie tukov je ideálnym spestrením pre všetkých, ktorý sa snažia o zdravé zníženie hmotnosti.

TIP: Skúste zmiešať s Vašim obľúbeným alkoholom. Skvelý taktiež so svetlým alebo tmavým Rumom. Pridajte pár uzáverov do Vašej kávy pre neobvyklú chuť!

ochester naturally light Ginger - nealkokoholický zázvorový nápoj, 0,725 l je vyrobený zo zázvoru, ktorý sa právom nazýva aj elixírom zdravia.


Liečivé účinky ZÁZVORU:

  • Zázvor ideálny pomocník pri chrípke, nádche, angíne a horúčkach, podporuje imunitu. Taktiež má antiseptické a antibiotické látky, zlepšuje dýchanie a vykašliavanie počas chrípky – zázvor pomáha uvoľňovaniu hlienov z dýchacích ciest.
  • Zlepšuje prietok krvi a znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení. Zázvor rozširuje cievy, riedi krv a preto podporuje prietok krvi v celom tele. Je vhodný pri nadmernom zrážaní krvi a vytváraniu krvných zrazenín. Tiež je nápomocný pri studených rukách či nohách. Uvoľní cievy a prehreje celé končatiny.
  • Zlepšuje trávenie – pozitívne ovplyvňuje fungovanie žalúdka a čriev, odstraňuje zápchu, odstraňuje vírusy z črevného systému a detoxikuje telo – zvyšovaním činnosti pečene.
  • Eliminuje rast rakovinových buniek – zázvor je silný antioxidant, obsahuje vzácne látky, ktoré účinne spomaľujú až zastavujú rast rakovinových buniek. Samozrejme záleží od individuality ľudského organizmu, intenzity imunitného systému a štádia ochorenia.
  • Chudnutie – Zázvor je tiež nápomocný pri chudnutí.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
OK súhlasím