ŠUMIVÉ VÍNA, SEKTY, PROSECCO

Sekty z vinárstva Josef Dufek sú vyrobené zo špičkových vín na úrovní neskorý zber a výber z hrozna. Všetky tieto vína sú vyrobené z hrozna z vlastných viníca preto je tu kladený dôraz na najvyššiu kvalitu. Sekty Dufek sú čerešničkou na torte v ponuke vinárstva Josef Dufek a mali by uspokojiť každého milovníka šumivých vín. Tak ako rada klasik - Irsai Oliver, Muškát Moravský, Pinot Noir rosé, taktiež aj rada exklusive - Pálava, Ryzling vlašský a Veltlínske zelené, ponúkajú veľkú škálu sektov od úplne suchých - BRUT NATUR, EXTRA BRUT pre náročnú klientelu ako aj sekty na miernom zbytkovom cukre - EXTRA DRY, DRY pre tých ktorí preferujú sladšie šumivé vína.
Všetky sekty sú vyrobené klasickou metódou - Méthode Traditionnelle - kvasenia vo fľaši po dobu 12-24 mesiacov rada klasik a rada exklusive zrejú 18-36 mesiacov a je pre všetky je  typická ich odrodová sviežosť a ovocnosť, čím podtrhujú nenapodobiteľný charakter vín z vinárstva Josef Dufek. Na výrobe vinárstvo úzko spolupracuje s Norbertom Szigetim špičkovým rakúskym odborníkom na výrobu šumivých vín.

Zoradenie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
OK súhlasím