Hodnotenie
5/5
 QR code
QR code

ROCHESTER GINGER NEALKOHOLICKÝ ZÁZVOROVÝ NÁPOJ 250 ML

ROCHESTER GINGER NEALKOHOLICKÝ ZÁZVOROVÝ NÁPOJ 250 ML
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Kód produktu
RG-0840
EAN kód
50499540
Výrobca
ROCHESTER DRINKS THE ORIGINAL DRINKS CO.
KRAJINA PÔVODU
ANGLICKO
2.50 € bez DPH
3.00 €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
Táto zmes prírodných extraktov tvorí jedinečný nápoj vhodný proti nachladnutiu,prehrieva organizmus,znižuje cholesterol,tlmí nevoľnosť,upravuje črevnú flóru, pomáha pri chudnutí,pôsobí protirakovinotvorne a pôsobí priaznivo na ľudský organizmus.

Zloženie:14% zázvor,výťažky bazových kvietkov,prvosienky a hrozienka.

Pijeme samostatne,alebo pridáme do nealko-alko nápojov.Môžeme zohriať pre rychlejšie prehriatie organizmu.

Nutričná hodnota na 100ml: 

Energia: 323 kJ / 76 kcal

Bielkoviny: 1,0 g

Sacharidy: 18,9 g (z toho cukry: 18,1 g)

Tuky: 0,1 g (z toho nasýtené tuky: 0,1 g)

Soľ: 0.009 g

Liečivé účinky ZÁZVORU:

 • Zázvor ideálny pomocník pri chrípke, nádche, angíne a horúčkach, podporuje imunitu. Taktiež má antiseptické a antibiotické látky, zlepšuje dýchanie a vykašliavanie počas chrípky – zázvor pomáha uvoľňovaniu hlienov z dýchacích ciest.
 • Zlepšuje prietok krvi a znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení. Zázvor rozširuje cievy, riedi krv a preto podporuje prietok krvi v celom tele. Je vhodný pri nadmernom zrážaní krvi a vytváraniu krvných zrazenín. Tiež je nápomocný pri studených rukách či nohách. Uvoľní cievy a prehreje celé končatiny.
 • Zlepšuje trávenie – pozitívne ovplyvňuje fungovanie žalúdka a čriev, odstraňuje zápchu, odstraňuje vírusy z črevného systému a detoxikuje telo – zvyšovaním činnosti pečene.
 • Eliminuje rast rakovinových buniek – zázvor jr silný antioxidant, obsahuje vzácne látky, ktoré účinne spomaľujú až zastavujú rast rakovinových buniek. Samozrejme záleží od individuality ľudského organizmu, intenzity imunitného systému a štádia ochorenia.
 • Chudnutie – Zázvor je tiež nápomocný pri chudnutí.

Liečivé účinky BAZY:

 • Silná podpora imunity, ativírusové, antibakteriálne účinky a antiseptické účinky
 • Podporuje trávenie a má močopudný účinok – odvodňuje a čistí obličky a močové cesty.
 • Upokojujú telo od pôsobenia stresu, podporuje hojenie pokožky (vyrážky, ekzémy, poranenia)

Liečivé účinky PRVOSIENKY:

 • Používa sa na liečbu dýchacích ciest, pomáha pri migrénach, nespavosti, nervových poruchách, prečisťuje krv a má aj upokojujúce učinky.
 • Prvosienka má aj močopudné účinky a podáva sa aj pri reumatických ťažkostiach. Prvosienka sa odporúča aj kojacím matkám, pretože stimuluje tvorbu materského mlieka.
 • Prvosienka jarná lieči aj obrnu, dnu a tiež je dobrá proti mŕtvici. Lekári a mnísi raného novoveku ju často predpisovali aj ako prostriedok posilňujúci srdce, pri prechladnutí, proti močovým kameňom a na ošetrenie rán.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
OK súhlasím