Hodnotenie
5/5
 QR code
QR code

SLOVLANDIA OCHUTNÁVKOVÝ SET 3*SLOWTELLA

SLOVLANDIA OCHUTNÁVKOVÝ SET 3*SLOWTELLA
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Kód produktu
SL-0833
Výrobca
Organica s.r.o
KRAJINA PÔVODU
SLOVENSKO
30.00 € bez DPH
36.00 €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
Čo je lepšie ako Slowtella? Predsa tri Slowtelly! Tri rôzne Slowtelly! Pretože každý deň je ako stvorený na trojboj Klasická – Chrumkavá – Kávová. Základ všetkých tvorí svetovo ocenená Slowtella, no aj tak je každá iná a všetky sú, samozrejme, úžasné. Stačí načať.

Ochutnávkový set vašej obľúbenej Slowtelly vo všetkých jej prevedeniach.

Slowtella je jemný krém z čerstvo pražených výberových lieskovcov a kvalitného kolumbijského kakaa Fino de Aroma, ktorý pomaly a šetrne vyrábame na Slovensku. Neobsahuje palmový olej, rastlinné tuky, mlieko ani sójový lecitín. Je jemne prisladená cukrom z kokosových kvetov z Indonézie.

Jej kvalitu a úžasnú chuť ocenila aj medzinárodná porota na prestížnych svetových súťažiach. Slowtella získala dve hviezdy Great Taste 2018 a zlatú medailu International Chocolate Awards 2020.

Pre chrumkavú verziu sme Slowtellu doplnili o kúsky chrumkavých lieskovcov.

Slowtella Kávová je jedinečným spojením špeciálne praženej výberovej kávy Brasilia Caramelo Doce zo slovenskej pražiarne Goriffee a Slowtelly do hladkého orieškovo-kávového krému.

Vychutnajte si ich s pečivom, v dezertoch, na palacinkách alebo len tak, lyžičkou priamo z balenia.

Ochutnávkový set Slowtella obsahuje:

Slowtella – Lieskovcovo-kakaový krém 400g
Slowtella CHRUMKAVÁ 300g
Slowtella KÁVOVÁ 250g

Objem : Slowtella – 400g, Slowtella Chrumkavá – 300g, Slowtella Kávová – 250g

Zloženie : Slowtella 400g – lieskové orechy 66%, cukor z kokosových kvetov, kakaové maslo, kakaový prášok 6% (20-22% tuku), Slowtella CHRUMKAVÁ 300g – lieskové orechy 72%, cukor z kokosových kvetov, kakaové maslo, kakaový prášok 5% (20-22% tuku), Slowtella KÁVOVÁ 250g – lieskové orechy 57%, cukor z kokosových kvetov, pražená káva 13%, kakaové maslo, kakaový prášok 5% (20-22% tuku)

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
OK súhlasím