Hodnotenie
5/5
 QR code
QR code

RIZLING RÝNSKY BARRIQUE SUR LIE 2016 SUCHÉ 0,75l HRČKA&BENIAN

RIZLING RÝNSKY BARRIQUE SUR LIE 2016 SUCHÉ 0,75l HRČKA&BENIAN
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Kód produktu
HR-1136
Ev. číslo akosti
L161
Výrobca
Ing. Marek Hrčka, SHR
Hmotnosť
1,35 kg
ROČNÍK
2 016
KRAJINA PÔVODU
SLOVENSKO
ODRODA
RIZLING RÝNSKY
FARBA
BIELE
CUKORNATOSŤ
SUCHÉ
KATEGÓRIA
VÝBER Z HROZNA
PLNENÉ V
HRČKA&BENIAN
9.08 € bez DPH
10.90 €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
Príjemný Rizling z terasovitých svahov Považského Inovca v údolí rieky Váh.

Skvelé  vinohrady umiestnené na terasovitých svahoch Považského Inovca v blízkosti rieky Váh  už roky potvrdzujú svoju výnimočnosť a neopakovateľný charakter. Ich pôdy dávajú vínam  jedinečný charakter, nádherné kyselinky, jemne pikantné a príjemne korenisté tóny s krásnou primárnou aromatikou, predovšetkým tropického ovocia.

Šetrným a tradičným spracovaním hrozna vzniklo atraktívne víno nádhernej, svetlo olivovej farby. Jeho podmanivú vôňu orieškov a pražených mandlí možno pripísať tradičnému školeniu tohto vína v originálnych francúzskych barikových sudoch. Víno v nich získalo svoju jedinečnú farbu, ale i príjemnú hladkosť v chuti. 

Zrením vo francúzskych barikových sudoch víno získalo na atraktívnosti a elegancii, zároveň nestratilo nič na svojej sviežosti a zachovalo si svoje lahodné kyselinky. Príjemné poloplné telo s mäkkým chuťovým dotykom a nádherná plná dochuť - to sú vnemy, ktorým jednoducho neodoláte....

Obsah alkoholu : 13,5%

Tento archívny Rizling rýnsky odporúčame podávať s teplotou 9 - 12°C. Skvele sa hodí ako elegantný sprievodca k mäsitým jedlám, predovšetkým k jedlám pripraveným zo zajaca a k tvrdým nezrejúcim syrom.

 

              


(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
OK súhlasím