Hodnotenie
5/5
 QR code
QR code

HONEYCRAFT VČELOVINA GINGER 12% 0,5l VČELCO

HONEYCRAFT VČELOVINA GINGER 12% 0,5l VČELCO
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Kód produktu
VC-1352
EAN kód
8588003792549
Ev. číslo akosti
NZAZ
Výrobca
VČELCO
ROČNÍK
2 021
KRAJINA PÔVODU
SLOVENSKO
7.67 € bez DPH
9.20 €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
Včlovina GINGER je limitovaná edicia zázvorovej medoviny s jemným korenitým až pikantným podtónom. Táto medovina je vyrobená kvasením z voňavého kvetového medu a šťavy príjemne pikantného zázvoru, spolu s lahodne kyslou citrónovou šťavou.

HONEYCRAFT včelovina GINGER - V chuti možné cítiť hravé, pikantné zázvorové tóny s hebkým pohladením letného medu.

Medovina: Medovina je alkoholický nápoj kvasený z medu a vody s možnosťou prídavku ďalších ingrediencií ako sú korenie alebo bylinky prípadne v kombinácii s ovocnou šťavou. Medovina je najstarší alkohol vyrábaný človekom a počiatky výroby kvasených nápojov s medom siahajú naspäť až desiatky tisíc rokov.

Metheglin: Tradične kvasená medovina s prídavkom korenia alebo byliniek, ktoré môžu byť vyluhované v rôznej fáze výroby.

Tato medovina nieje varená, ale pri jej výrobe došlo k časovo obmedzenému zahriatiu medu nad teploty 50°C. Mohlo prísť k ohrevu až k teplotám 80°C, keď už môže prichádzať k znehodnoteniu niektorých zložiek medu.

Tato medovina je vhodná k ohrevu, avšak doporučujeme dodržiavať vždy maximálnu teplotu ohrevu na cca 50-55°C. Pri vyšších teplotách by mohlo prísť k poškodeniu drahocenných zložiek medu. K ohrevu doporučujeme sladšie a chuťovo výraznejšie medoviny, najmä tie s prídavkom korenia nebo byliniek, ktorých aróma príjemne vystúpi pri ohreve. Medovinu si však môžete ochutiť podľa vašeho priania, rovnako ako varené víno.

HONEYCRAFT je edícia remeselných výrobkov vyrábaných s rovnakou láskou a staostlivosťou ako najlepšia medovina VČELOVINA na upätí Malých karpát v Smoleniciach.
Výborná ako aperitív alebo dezert, vhodná i do miešaných nápojov. 


Alkohol: 12%
Zloženie: voda, včelí med, šťava zo zázvoru, citrónová šťava, antioxidant: síričitany

Podávanie: 12-16°C

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
OK súhlasím