Hodnotenie
5/5
 QR code
QR code

Balenie 2* Premium Zweigeltrebe Ryzling vlašský suché 0,75l Vinařství Josef Dufek

Balenie 2* Premium Zweigeltrebe Ryzling vlašský suché 0,75l Vinařství Josef Dufek
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Kód produktu
62136412P
Výrobca
VINAŘSTVÍ JOSEF DUFEK
Hmotnosť
2,75 kg
KRAJINA PÔVODU
ČESKÁ REPUBLIKA
26.00 € bez DPH
31.20 €Cena s DPH
na objednávku
Doprava ZADARMO prostredníctvom Rozvoz v rámci Nitry
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
Kolekcia 2 vín edície PREMIUM Zweigeltrebe 6412P, Ryzlink Vlašský 6213

Edícia Prémium sa skladá z prevažne suchých bielych vín. Väčšina vín je vyrobená metódou "Sur Lie", to je dlhodobým ležaním na kvasinkách zrením po dobu 1-2 roky. Všetky vína získali množstvo ocenení na vinárskych súťažiach. Po vzore svetových vinárov, táto kolekcia nieje polepená etiketami medailí. 

Zweigeltrebe Premium Výber z hrozna  2012
Tmavo rubínové víno je typickým predstaviteľom minerality hlavnej viničnej trati Tabule. Vo vôni nájdeme predovšetkým čerešňové tóny prechádzajúce do planých trniek a to i v chuti. Veľmi mohutné, harmonické s veľmi dlhou dochuťou.

Vinárska obec: Svatobořice-Mistřín

Viničná trať: Tabule

Obsah Alkoholu 12,5%
Zbytkový cukor 0,5 g/l
Obsah kyselin 5,3 g/l
Obsahuje oxid siričitý
 
Podáva sa pri teplote 15-17 °C k divine, údenému mäsu,či inému tmavému mäsu, aj v kombinácii s omáčkami. Vhodne doplňuje tiež pikantné, korenené úpravy bravčového, morčacieho mäsa, husi alebo kačice. 
Výnimočne vhodné pre slávnostné príležitosti, údajne neprekonateľné so sviečkovou na smotane, hríbovými jedlami alebo pečenému bažantovi. V studenej kuchyni vynikne v kombinácii so zrelými aromatickými syrmi.

Rýzling Vlašský Premium Neskorý zber 2013
Vlašské víno z vinice staršej ako 42 rokov zaujme ovocnou vôňou s tónmi čiernych ríbezlí a zeleného jablka. V chuti je víno ovocné s pikantnou kyselinkou, so stredne dlhou dochuťou a veľkým potencionálom ku zretiu.
Obsah Alkoholu 11,5%
Zbytkový cukor 3,6g/l
Obsah kyselin 7,4 g/l
Obsahuje oxid siričitý

 
Podáva sa pri teplote 10-12 °C k studeným predjedlám aj pikantným, obloženým chlebíčkom, jemným paštétam, bravčovému na prírodno, prípadne k fádnejším jedlám, kde je nutné povzbudiť chuť kyselinkou. Ako mladé víno je vhodné aj k zabíjačkovým špecialitám. S Ryzlingom vlašským vynikne aj chuť pstruha na masle, kreviet alebo teľacieho na prírodno

 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
OK súhlasím